+380 66 907 54 34 finecup2018@gmail.com

м. Кропивницький Кав\'ярня Gogol Espresso Bar вул. Гоголя, 91/46

Кошик

0.00 грн

Навіщо потрібна упаковка з клапаном

Краща упаковка для кави

Вакуумна упаковка для кави є найкращим варіантом для зберігання натуральних кавових зерен, так як забезпечує захист від сторонніх запахів, бактерій і кисню, які можуть руйнівно впливати на свіжообжарену кави. Однак, натуральну каву відразу після обсмажування не може бути упакований в звичайний герметичний контейнер.
Після обсмажування кави в зернах повинен пройти стадію дегазації. Залежно від сорту зерен, ступеня обсмаження, і зовнішньої температури, дегазація триває від 2 до 14 днів. До 40% вуглекислого газу вивільняється в перші 24 години після обсмажування. Дегазації кави – важливий етап у формуванні свіжообсмаженої кави, на якому закріплюються смакоароматичні властивості.

Чому потрібна упаковка з клапаном для кави

Щоб м’який пакет просто не лопнув під тиском вуглекислого газу, що вивільняється з кавових зерен, в герметичні пакети вбудовується дегазаційний клапан, який працює за одностороннім принципом. Свіжообжарену кави виділяє вуглекислий газ, який створює надлишковий тиск усередині м’якого пакета. Клапан дегазації відкривається, і підбурює газ, завдяки чому м’яка герметична упаковка не лопається, а баланс внутрішнього і зовнішнього тиску відновлюється. Таким чином, гази які накопичуються в зернах під час обсмажування, поступово виходять. Винахід не новинка, і використовується з 60-х років XX століття.

Які переваги має упаковка з клапаном для кави

Спеціальна упаковка для фасування свіжообсмаженої кави має ряд переваг в порівнянні з іншими видами тари:

Упаковка для кави Fine Cup

Після обсмажування Fine Cup фасує крафтового свіжообжарену кави в фольгированную герметичну упаковку з дегазаційних клапаном, об’ємом 250 і 1000 грамів. Ми максимально зберігаємо свіжість і унікальність обсмаженої кави, тому використовуємо багатошарові пакети з зіп-застібкою, внутрішнім шаром з фольги і уклеєним клапаном дегазації.

[viewBuyButtonCustom id="Ваш код товара (строка)" name="ваше имя (строка)" count="количество покупки (количество)" price="цена (число)"]

Новини

29
Умови зберігання кави вдома❗️

🔜 Тому ось декілька порад як завадити вашій каві […]

Докладніше >
13צ
Что такое свежая обжарка кофе?

Що таке свіжа обсмажування кави Відкрити для себе кавовий […]

Докладніше >